A visszavonult kincsvadász, Nathan Drake néhány évvel legutóbbi kalandja után visszatér a tolvajok világába. Bár nem saját akaratából, de hősünk eddigi legnagyobb utazása elé néz, amelyben egy történelmen átívelő összeesküvést kell felgöngyölítenie, hogy megszerezhesse a kalózok legendás… [tovább]
Uncharted 4: A Thief's End (2016)
Videók
Képek 10
Tervező
Kurt Margenau
Emilia Schatz
Anthony Newman
Richard Cambier
Fejlesztő
Naughty Dog
Kiadó
Sony Interactive Entertainment
Grafikus
Robh Ruppel
Erick Pangilinan
Tate Mosesian
Zeneszerző
Henry Jackman
Programozó
Christian Gyrling
Sandeep Shekar
Vincent Marxen
Travis McIntosh
Jason Gregory
Platformok
PlayStation 4
Most játszik vele 4
Kedvencelte 26
Várólistára tette 7
Kívánságlistára tette 9
Kiemelt értékelések
Uncharted 4: A Thief's End (2016) videojáték 94%
Még egy tökéletes Uncharted játék, plusz még egy kedvenc. Bevallom kicsit tartottam ettől a résztől, mivel nagy valószínűséggel ez volt Nathan Drake utolsó kalandja, és nem igazán tudtam elképzelni, hogy hogyan fog méltó befejezést kapni. Mint kiderült feleslegesen aggódtam hiszen nemcsak, hogy méltó, de nagyon szép befejezést is kapott.
Uncharted 4: A Thief's End (2016) videojáték 94%
Első végigjátszásom volt PS4-en. :) Amit először is leszögeznék a játékkal kapcsolatban, hogy ez a játék gyönyörű, de komolyan. Ehhez még hozzájön a háttérzene a különböző hang effektek, hát az valami elképesztő és tökéletes vizuális élmény. A Naughty Dog-nak ezúttal is sikerült valami különlegest az asztalra tennie. Nem beszélve a zseniálisan megírt történetről és a lenyűgöző színészi játékról. Csak dicsérni tudom minden részét. :) A játékmenetről szólva nekem mindig is egyetlen negatívumom volt az Uncharted sorozattal kapcsolatban, a túlzásba vitt rengeteg akció. De ezúttal ezt a részét is sikerült tökéletes egyensúlyba helyezniük a kalandozással, rejtvényekkel és azzal, hogy az ellenfelek könnyebben haláloznak el (főleg a nehéz páncélosok). Mindent összevetve ez egy tökéletes lezárása volt a sorozatnak.
Uncharted 4: A Thief's End (2016) videojáték 94%
Szerelem volt első látásra. Míg apánál voltam a szünetbe és ő dolgozott délelőtt, 3 nap alatt kipörgettük unokatesómmal. Rettenetesen magába szippant, és nem enged.
Uncharted 4: A Thief's End (2016) videojáték 94%
Ez miatt vettem ps4et, igaz közel egy évvel később játszottam vele. Imádtam mind a 12 órát amit beleraktam. egyszerűen gyönyörű, a witcher volt még rám ilyen vizuális hatással még. izgalmas, szerintem a logikai cuccok könnyebbek voltak mint az előző részekben. összességében szerintem egy méltó befejezést kapott a sorozat. :)
Uncharted 4: A Thief's End (2016) videojáték 94%
Gyönyörű grafika, izgalmas játékmenet, tele akcióval és a szereplők is imádnivalóak. Eszméletlen poénok vannak benne. :D
Szeretem a történetet, és a benne lévő rejtvényeket, amelyeket ugyan nem nehéz megoldani, mégis kicsit fejtörősek. Egyetlen problémám, hogy nem volt túl hosszú, játszottam volna még. De amúgy ez is egy kedvenc játékom.
Uncharted 4: A Thief's End (2016) videojáték 94%
Első játékom a PS4-en, és meglepett mennyire jó. A történetben felbukkant Drake eddig halottnak hitt bátyja, megismerkedünk a srácok gyerekkorával is (például megtudjuk, hogy miért is tudnak minden fityfenét megmászni, mint a majmok). Tökéletesen felépített játék, minden van benne, külön öröm volt a végén a Crash Bandicoot-tal járszani :D Ötcsillagos.
Uncharted 4: A Thief's End (2016) videojáték 94%
Annak ellenére hogy sajna nem tudok vele játszani mert nincs pc-n végignéztem youtubeon.Egy zseniális játék,zseniális látvánnyal.
Uncharted 4: A Thief's End (2016) videojáték 94%
Imádtam. :3
Az eleje, a közepe, a vége. Legjobb játékok egyike!! :D
Népszerű idézetek
Nate: It's not gonna be easy.
Elena: Nothing worthwhile is.